Poradniki do pobrania

śmigam na reflex

Więcej
2009/12/16 17:41 #2 przez Piotrek
Piotrek odpowiedział w temacie: Re: śmigam na reflex
Witaj Renato.
Po schodach poruszam się krokiem naprzemiennym, ale tylko schodząc ponieważ nie mam własnych stawów kolanowych. Poza tym nie stanowi to większego problemu.
Poruszam się samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Nie mam żadnych problemów z jazdą.
Twój syn ma stawy kolanowe także poruszanie się po schodach może być/jest sprawniejsze.
Najwięszką zaletę i napęd tej stopy:) sądze, że syn pozna w trakcie dynamicznego chodzenia, przenoszenia cięższych przedmiotów.
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/16 10:11 #3 przez Renata
Renata odpowiedział w temacie: Re: śmigam na reflex
Witam Piotrze czy mozesz napisac czy dobrze sie chodzi po schodach w tej protezieVari Flex i czy mozna jezdzic autem Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/16 07:55 #4 przez Piotrek
Piotrek odpowiedział w temacie: Re: śmigam na reflex
Witam.
Ja osobiście jestem użytkownikiem stopy z włókna węglowego Vari-Flex. Jestem amputowany na poziomie uda.
Użytkuje ją 1,5 roku i chyba nie zamienił bym jej na inne chyba że na wersje z EVO. Stopa jest niezwykle dynamiczna i lekka. Można na niej pobiec, a zarazem wygodnie chodzić. Stopa praktycznie sama odbija się od podłoża:).
Nowa wersja EVO cechuje się większym komfortem podczas chodzenia poprawiając jego płynność. Ma poza tym zmieniony design.
Polecam przymiarkę testową tej stopy.
Pozdrawiam:)
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/15 21:44 #5 przez michal reflex
michal reflex odpowiedział w temacie: Re: śmigam na reflex
Witam Panią nie jestem protetykiem i nie będe się wymądrzał na temat stopy VARIFLEX bo jej nie użytkowałem chodzę na REFLEXie i jestem bardzo zadowolony. Z tego co widziałem na zdjęciach to VARIFLEX nie posiada amortyzatora który jest bardzo przydatny ponieważ stłumia wszystkie przeciążenia ja skaczę do góry odbijając się na dwóch nogach nie odczuwam żadnych uderzeń w koncówkę kikuta.Jeżeli chodzi o chodzenie to przeciętny człowiek nie jest w stanie rozpoznać że posiadam protezę.Mam kolegę który skacze na spadochronie i pracuje jako kurier rowerowy właśnie na RE FLEXie Podam Pani stronę Firmy ortocentrum.com.pl możne pani sobie zobaczyć jak wyglądają stopy z włókna węglowego ważne jest żeby syn miał dobrze dopasowany lej oraz dobrany silikon ponieważ przy źle dobranym leju nie ma takiego komfortu.Jeżeli syn miałby jakieś pytania to śmiało proszę pisać

pozdrawiam Michał
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/15 14:40 #6 przez Renata
Renata odpowiedział w temacie: Re: śmigam na reflex
Czy możesz napisać mi coś na temat stopy VariFlex Evo Ossur?
Liczę na odpowiedź...Bo syn również miał amputowane podudzia.
Pozdrawiam.!
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/15 13:35 #7 przez michal reflex
michal reflex stworzył temat: śmigam na reflex
Witam jestem po amputacji podudzia rok temu w wyniku wypadku motocyklowego amputowano mi l.podudzie którego nie dało się uratować Dzięki mojemu protetykowi Jakubowi z SOL w Reptach zdecydowałem się na stopę Re flex z której jestem bardzo bardzo zadowolony stopa ta pozwala mi na dynamiczny bieg nie mówiąc o wygodnym chodzeniu ponieważ za wyjątkiem wspinaczki nie ma dla mnie miejsc do których nie mógłbym wejść. Przed wypadkiem uprawiałem czynnie siatkówkę i myślę, że w miarę upływu czasu jestem w stanie do niej powrócić może nie na takim poziomie jak kiedyś. .Jeżeli macie jakieś pytania śmiało piszcie na wszystkie chętnie odpowiem chciałbym odwdzięczyć się pomocą bo ja też jej kiedyś potrzebowałem i m.in. dzięki takim ludziom jak Jakub, Szwedek ,Wojtek jtd….. jestem dzisiaj normalnie funkcjonującym facetem.

email: michalaas@interia.pl
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.749 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art